KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507438
nr 1550 7438
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 86,80x64 cm, yttermått inklusive ram: 84x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:55:50
100 kr
150 kr